Na Górzyskowie, które od lat znajduje się w czołówce najlepiej ocenianych i najchętniej wybieranych bydgoskich osiedli, zaprojektowaliśmy trzypiętrowy budynek mieszkalny z garażem podziemnym oraz windą zapewniającą szybką i wygodną komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami a halą garażową.

Termin oddania do użytku zaplanowano na 2kw. 2019r.


ogbud baner 3b

Zyskaj nawet 15 000 zł rabatu łacznie na dwa stanowiska postojowe w hali garażowej. Zobacz więcej szczegółów w tabeli mieszkań.


 

ODBIERZ GRATIS!

Teraz do każdego zakupionego mieszkania projekt koncepcyjny aranżacji wybranego pomieszczenia gratis!

Jesteś zdecydowany na zakup mieszkania, ale myśl o urządzaniu go spędza Ci sen z powiek?
Masz pomysł na wnętrze, ale nie wiesz jak je zrealizować?
A może nawet nie wiesz od czego zacząć?

Chętnie Ci pomożemy!
Skorzystaj z naszej promocyjnej oferty - teraz do każdego sprzedanego lokalu projekt koncepcyjny aranżacji jednego pomieszczenia wykonany przez projektanta wnętrz i według Twoich wytycznych GRATIS!

Szczegółowy zakres, sposób wykonania, termin realizacji omawiany indywidualnie. Umów się na rozmowę z naszym Architektem tel. 577 787 440 Zadzwoń!

 
jaskolcza ogbud mailing 1

Wśród zalet oferowanych mieszkań oprócz atrakcyjnej, nowoczesnej architektury na szczególną uwagę zasługują znakomicie doświetlone pokoje dzięki zastosowaniu panoramicznych okien oraz przestronne, częściowo przeszklone tarasy i balkony.

Mieszkania wyposażone są w nowoczesny system ogrzewania oraz wentylacji.

Dzięki zastosowaniu Logoterm ciepła woda przygotowywana jest w bezpośrednim sąsiedztwie każdego mieszkania zamiast w pomieszczeniu grzewczym, które zazwyczaj znajduje się w piwnicy i może być oddalone od mieszkania nawet o kilkadziesiąt metrów.

Teren wokół budynku jest ogrodzony, a sąsiedztwo estetyczne i zadbane. Okolica należy do bardzo spokojnych i dogodnie skomunikowanych. W pobliżu znajduje się szkoła z przedszkolem oraz sklepy i punkty usługowe.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

 

jaskolcza

Dostępne są lokale:
    2-pokojowe o powierzchniach brutto od 48 do 48 m2
    3-pokojowe o powierzchniach brutto od 62 do 66 m2
    4-pokojowe o powierzchniach brutto od 79 do 109 m2

oraz miejca w garażu podziemnym o powierzchniach brutto od 11 do 18 m2

Polityka prywatności - Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony więcej

Copyright © B.P.B.O. OGBUD Sp. z o.o., 2019. All Rights Reserved

Created by  Bikam Marketing