Na Górzyskowie, które od lat znajduje się w czołówce najlepiej ocenianych i najchętniej wybieranych bydgoskich osiedli, zaprojektowaliśmy trzypiętrowy budynek mieszkalny z garażem podziemnym oraz windą zapewniającą szybką i wygodną komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami a halą garażową.

Termin oddania do użytku zaplanowano na 2kw. 2019r.

jaskolcza ogbud mailing 1

Wśród zalet oferowanych mieszkań oprócz atrakcyjnej, nowoczesnej architektury na szczególną uwagę zasługują znakomicie doświetlone pokoje dzięki zastosowaniu panoramicznych okien oraz przestronne, częściowo przeszklone tarasy i balkony.

Mieszkania wyposażone są w nowoczesny system ogrzewania oraz wentylacji.

Dzięki zastosowaniu Logoterm ciepła woda przygotowywana jest w bezpośrednim sąsiedztwie każdego mieszkania zamiast w pomieszczeniu grzewczym, które zazwyczaj znajduje się w piwnicy i może być oddalone od mieszkania nawet o kilkadziesiąt metrów.

Teren wokół budynku jest ogrodzony, a sąsiedztwo estetyczne i zadbane. Okolica należy do bardzo spokojnych i dogodnie skomunikowanych. W pobliżu znajduje się szkoła z przedszkolem oraz sklepy i punkty usługowe.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

 

Aktualnie w sprzedaży są mieszkania o powierzchniach od 41 do 109 metrów kwadratowych w cenie od 6 101 zł za metr kwadratowy powierzchni całkowitej. 

jaskolcza

Dostępne są lokale:
    2-pokojowe o powierzchniach brutto od 41 do 48 m2
    3-pokojowe o powierzchniach brutto od 62 do 66 m2
    4-pokojowe o powierzchniach brutto od 79 do 109 m2

oraz miejca w garażu podziemnym o powierzchniach brutto od 11 do 18 m2

Polityka prywatności - Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony więcej

Copyright © B.P.B.O. OGBUD Sp. z o.o., 2018. All Rights Reserved

Created by  Bikam Marketing