Na Górzyskowie, które od lat znajduje się w czołówce najlepiej ocenianych i najchętniej wybieranych bydgoskich osiedli, wybudowaliśmy trzypiętrowy budynek mieszkalny z garażem podziemnym oraz windą zapewniającą szybką i wygodną komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami a halą garażową.

Termin oddania do użytku - 31 maja 2019r.

 

ODBIERZ GRATIS!

Teraz do zakupionego mieszkania możesz otrzymać projekt koncepcyjny aranżacji wybranego pomieszczenia!

Jesteś zdecydowany na zakup mieszkania, ale myśl o urządzaniu go spędza Ci sen z powiek?
Masz pomysł na wnętrze, ale nie wiesz jak je zrealizować?
A może nawet nie wiesz od czego zacząć?

Chętnie Ci pomożemy!
Skorzystaj z naszej oferty.
Teraz do zakupionego mieszkania możesz otrzymać projekt koncepcyjny aranżacji wybranego pomieszczenia wykonany przez projektanta wnętrz według Twoich wytycznych!

O szczegóły oferty zapytaj sprzedawcę. Dokładny zakres, sposób wykonania, termin realizacji omawiany indywidualnie. Umów się na rozmowę z naszym Architektem tel. 577 787 440 Zadzwoń!

 
jaskolcza ogbud mailing 1

Wśród zalet oferowanych mieszkań oprócz atrakcyjnej, nowoczesnej architektury na szczególną uwagę zasługują znakomicie doświetlone pokoje dzięki zastosowaniu panoramicznych okien oraz przestronne, częściowo przeszklone tarasy i balkony.

Mieszkania wyposażone są w nowoczesny system ogrzewania oraz wentylacji.

Dzięki zastosowaniu Logoterm ciepła woda przygotowywana jest w bezpośrednim sąsiedztwie każdego mieszkania zamiast w pomieszczeniu grzewczym, które zazwyczaj znajduje się w piwnicy i może być oddalone od mieszkania nawet o kilkadziesiąt metrów.

Teren wokół budynku jest ogrodzony, a sąsiedztwo estetyczne i zadbane. Okolica należy do bardzo spokojnych i dogodnie skomunikowanych. W pobliżu znajduje się szkoła z przedszkolem oraz sklepy i punkty usługowe.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

 

jaskolcza

Dostępne są lokale:
    2-pokojowe o powierzchni całkowitej 48 m2
    3-pokojowe o powierzchniach całkowitych od 62 do 66 m2
    4-pokojowe o powierzchniach całkowitych od 79 do 109 m2

oraz miejca w garażu podziemnym o powierzchniach brutto od 11 do 18 m2

Polityka prywatności. Administratorem Twoich danych osobowych jest Bydgoskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego OGBUD Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jagiellońskiej 36A/U1 w Bydgoszczy więcej o ochronie danych osobowych.  Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony więcej o polityce cookies

Copyright © B.P.B.O. OGBUD Sp. z o.o., 2019. All Rights Reserved

Created by  Bikam Marketing